WITAJ w MIEJSCU

Rekolekcje prowadzi ks. Marcin Droś

II Niedziela Adwentu

4 grudnia 2022 roku

1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę z racji I niedzieli miesiąca. Będą przeznaczone na wywóz śmieci z cmentarza. Dla przypomnienia, ostatnia faktura za Wszystkich Świętych to 11200zł.

2. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce zbiórka ofiar do puszek na potrzeby kościoła na Wschodzie.

3. W tym tygodniu nasza Wspólnota przeżywać będzie rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Marcin Droś wikariusz parafii w Tuszynie. Początek w czwartek o 10:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Dzieci i młodzież na mszę o 17:00 do piątku. W sobotę na wszystkich mszach spowiedź, do której serdecznie zachęcamy. Plan rekolekcji wywieszony jest w kościele i na zewnątrz oraz na stronie parafii i fb parafii.

4. W tygodniu rozpoczniemy roznoszenie opłatków Wigilijnych. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na dalsze prace przy kościele. Dla dopełnienia całości remontu potrzebne jest jeszcze malowanie kościoła. Porządek roznoszenia :

•  Pon.- Ul. Poniatowskiego bloki od 17:30

•  Wt.- Ul Tuszyńska bloki od 18:00

•  Śr. Kolonia Zamość i Zamość od 11:00

•  Czw.- Bieżywody i Zawodzie Od 14:30

5. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na mszy o godzinie 17:00 odbędzie się uroczyste poświęcenie Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa osób biorących udział w rekolekcjach Uczestników rekolekcji ODDANIE 33 zapraszamy 8 grudnia na godzinę 17:00 do kościoła!!!

6. Powstała nowa strona naszej parafii: www.parafiaczarnocin.pl i konto fb naszej parafii.

7. Dziękujemy mieszkańcom oraz sołtysom za zebrane ofiary na pomnik dla Ks. Wójcika.

•  Biskupia Wola - 245 zł.

8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich

9. W ostatnim tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odszedł:

•    +Jerzy Radomski l. 70,  mieszkaniec Kalskiej Woli.

DZIEJE SIĘ W CZARNOCINIE

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
Budowa instalacji OZE w Parafi
p.w. Wniebowzięcia NMP w Czarnocinie

Wartość ogólna zadania: 1 886 000 PLN

Sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PLN w formie dotacji w wysokości

Dofinansowanie NFOŚiGW: 1 697 400 PLN

Opis zakresu projektu:

Termomodernizacja obiektów parafialnych połączona ze zmianą żródeł ciepła na pompy ciepła, modernizacją instalacji fotowoltaicznej dla budynków: kościoła, plebanii, wikariatki.

WESPRZYJ NAS